foto
Nasza drużyna
PIŁKI SIATKOWEJ
Drużyna siatkówki męskiej pozyskała sponsora w osobie właściciela Hotelu Skarpa. Od wielu lat sejneńscy siatkarze odnoszą sukcesy w rozgrywkach lig amatorskich i to nie tylko regionalnych ale również za poza granicami kraju. Ostatni spektakularny sukces to 3 miejsce w II lidze na Litwie, a wcześniej mistrzowskie trofea wszystkich edycji ligi sejneńskiej.

W sezonie 2008/2009 będą grali w nowych strojach ufundowanych przez Henryka Poszwę. Od tego roku oficjalna nazwa drużyny to "Skarpa Sejny". O osiąganych wynikach rywalizacji naszych siatkarzy poinformujemy na naszej stronie internetowej. Sympatyków tej dyscypliny sportu zapraszamy na mecze, które będą się odbywały w lokalnych salach gimnastycznych w Sejnach, Suwałkach i Łoździejach. Wsparcie i doping kibiców mile widziane.


 
Suwalska Liga Piłki Siatkowej pod patronatem
PREZYDENTA miasta SUWAŁKI

IV EDYCJA SUWALSKIEJ LIGI PIŁKI SIATKOWEJ Grają następujące drużyny: POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH, KRAM SUWAŁKI, ML, SZULC TRADING, SKARPA, VW AUTO HAŃCZA, GIZONY, STRAŻ SUWAŁKI, PAN SAMOCHODZIK, ARESZT SUWAŁKI, PLUS, MARIAMPOL, LADIES, EXPRESY.

Szczegółowe wyniki i tabele na: www.zst.suwalki.pl/ligaTurniej piłki siatkowej o Puchar
Burmistrza Miasta Sejny

z okazji Święta Niepodległości

foto
Piłka siatkowa
foto
Suwalska Liga Piłki Siatk.
foto
Turniej o Puchar Burmistrza
stat4u Hotel i Restauracja Skarpa - Sejny Copyright © 2012

Informujemy, że jesteśmy beneficjentem otrzymanych środków Finansowych z Rządowego Programu "Tarcza Finansowa 2.0, Polskiego Funduszu Rozwoju jako mikro przedsiębiorstwo w roku 2021".