foto
Spa
Sauna to idealne miejsce na chwilę reflekscji oraz wyciszenie. Wymyślona przez finów, którzy wierzyli, że oczyszcza ciało i umysł z wszelkiego zła, od dawien dawna zdobywa wielbicieli na całym świecie. Organizm poddawany naprzemiennemu działaniu gorącego powietrzai lodowatej wody, odzyskuje siły witalne i w znacznym stopniu poprawione zostaje krążenie krwi. Oprócz tego rozluźnia napięte mięśnie, łagodzi stany zapalne stawów oraz bóle reumatyczne, co jest szczególnie dokuczliwe w przypadku osób starszych. Sauna ma również korzystny wpływ na problemy z zatokami i górnymi drogami oddechowymi, które mają tendencje do nawrotów.

Oddajemy do dyspozycji gości SAUNĘ SUCHĄ
Nazywaną również sauną fińską, w której ciało poddawane jest działaniu temperaturze
około 90 stopni C.

oraz SAUNĘ PAROWĄ, w której jest około 45-50 stopni C.

Możliwość skorzystania z sauny na podczerwień Infrared, zalecane dla osób cierpiących na bóle kręgosłupa różnego pochodzenia, choroby zwyrodnieniowe stawów, dyskopatie, zaburzenia krążenia obwodowego, cukrzycę, otyłość itd.

W naszym SPA odbywają się również różnego rodzaju masaże, które pozwolą się odprężyć oraz zrelaksować.


OFERTA MASAŻY
foto
stat4u Hotel i Restauracja Skarpa - Sejny Copyright © 2012

Informujemy, że jesteśmy beneficjentem otrzymanych środków Finansowych z Rządowego Programu "Tarcza Finansowa 2.0, Polskiego Funduszu Rozwoju jako mikro przedsiębiorstwo w roku 2021".