foto foto
Vipy
Otrzymaliśmy fax:

Biuro Spraw Międzynarodowych
KANCELARIA SEJMU
Warszawa 23 stycznia 2008

Pan Henryk Poszwa
Restauracja i Hotel "Skarpa"

Szanowny Panie, W imieniu Marszałka Sejmu Pana Bronisława Komorowskiego oraz towarzyszącej delegacji uprzejmie dziękuję za serdeczne przyjęcie i miłą atmosferę podczas pobytu w hotelu Skarpa w Sejnach. Zaangażowanie i gościnność Pana i Pana Współpracowników pozostaną w naszej miłej pamięci.

Z wyrazami szacunku Rafał Karpiński Dyrektor BiuraOddział intensywnej opieki medycznej otwarto dziś (02-01-2008) w sejneńskim szpitalu. Uroczystego otwarcia dokonali:
Bronisław Komorowski, marszałek Sejmu i Maciej Żywno, wojewoda podlaski. Dotychczas pacjenci z Sejn i okolic wymagający intensywnej terapii byli dowożeni do Suwałk lub Białegostoku, a taka podróż narażała ich życie i zdrowie. Pan Marszałek Bronisław Komorowski wraz z zacnymi gośćmi był na obiedzie w naszym lokalu.18 czerwca 2007 gościliśmy w naszym lokalu na obiedzie kolejną grupę posłów na Sejm Rzeczypospolitej Polski i Sejmu Republiki Litwy. Parlamentarzystom towarzyszyli przedstawicielie władz starostwa sejneńskiego, miasta Sejny, gminy Sejny oraz gminy Puńsk.

Wczoraj (10 maja 2007) gościliśmy w naszym lokalu:
Jarosława Kaczyńskiego, premiera Rzeczypospolitej Polskiej oraz ministra Jarosława Zielińskiego z towarzyszącymi osobami. Na kolacji obecny był także konsul Republiki Litwy w Sejnch Ludvikas Milašius.

Na pamiątkę przemilej i znakomitej kolacji w restauracji Skarpa, z nadzieją że znów będę tu jadł wspaniałą kiszkę ziemniaczaną i inne dania. Z najlepszymi życzeniami i pozdrowieniami dla właściciela i załogi Jarosław Kaczyński 10.05.2007W piątek (16 marca) w Sejnach i na Sejneńszczyźnie przebywali parlamentarzyści Polski i Litwy, a wśród nich marszałek Sejmu Republiki Litwy Viktoras Muntianas oraz ambasador RL w Polsce Egidius Meilunas. Parlamentarzystom towarzyszyli włodarze województwa podlaskiego oraz powiatu i miasta Sejny. W programie spotkania znalazło się m.in.: złożenie kwiatów na grobach litewskich na cmentarzu parafialnym w Berżnikach, uroczysty obiad w Sejnach, zwiedzanie Zespołu Szkół z Litewskim Językiem Nauczania "Żiburys", następnie wyjazd do Puńska.Zapraszamy serdecznie Państwa do odwiedzania Ziemi Sejneńskiej, która gościnnie przyjmie każdego podróżnego, a jej przyrodnicze piękno i kulinarne przysmaki pozostaną na zawsze w Waszej pamięci.
foto
Poseł z grupy
foto
Poseł z grupy
foto
Grupa Posłów
foto
Parlamentarzyści PL i LT
stat4u Hotel i Restauracja Skarpa - Sejny Copyright © 2012

Informujemy, że jesteśmy beneficjentem otrzymanych środków Finansowych z Rządowego Programu "Tarcza Finansowa 2.0, Polskiego Funduszu Rozwoju jako mikro przedsiębiorstwo w roku 2021".